Rolls’y z naleśników pieczarkowych

Próbowaliście już naleśniki pieczarkowe? Chcę podzielić się z Wami moim pomysłem na pyszne fit śniadanie – rolls’y z naleśników pieczarkowych na kefirze z dodatkiem sałaty rzymskiej i sera brie. Jeśli lubicie naleśniki i nie macie pomysłu na smaczne i pożywne śniadanie, to koniecznie wypróbujcie ten prosty przepis 🙂

Składniki na 2 naleśniki: 100g pieczarek, 50g kefiru, 2 jajka, 20g mąki pełnoziarnistej pszennej, zioła i przyprawy wg smaku (u mnie pieprz, sól i czubryca czerwona).

Pieczarki zetrzeć na tarce na drobnych oczkach, dodać resztę składników i wszystko dokładnie wymieszać. Nieprzywierająca patelnie mocno rozgrzać, posmarować ulubionym tłuszczem, wylać połowę ciasta, wyrównać. Smażyć z obu stron na rumiano. W ten sam sposób usmażyć drugą porcję.
Gotowe naleśniki posmarowałam serkiem chrzanowym, wyłożyłam sałatą rzymską, serkiem brie, zawinęłam i pokroiłam na mniejsze kawałki.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.