o mnie

Witam serdecznie!

Na wstępie chciałam Wam wszystkim podziękować za to, że jesteście tutaj ze mną, że zaglądacie do mnie, korzystacie z przepisów, komentujecie, dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i wspieracie mnie w tym co robię.

Jak łatwo się domyślić mam na imię Armine, jestem ormianką i mieszkam w Polsce już ponad 20 lat w przepięknym mieście Wrocław. Uwielbiam gotować i tworzyć nowe przepisy. Moje wspomnienia z dzieciństwa, to chwile spędzone w kuchni razem z mamą, tatą, bratem, babcią. Bardzo często gotowaliśmy razem i każdy miał swoje zadanie do wykonania. Lata lecą, a zamiłowanie do gotowania pozostało, pogłębiło się i przerodziło w założenie bloga. Kuchnia to miejsce, w którym czuję się najlepiej.

Nigdy nie sądziłam, że założę bloga, ale za namową wielu osób, które poznałam w grupach kulinarnych, które wspierały mnie i motywowały, najpierw powstał funpage, później przyszła pora na blog. Mam nadzieję, że podoba Wam się to, co robię i chętnie wracacie do mnie i do moich przepisów.

Dajecie mi dużą satysfakcję, za co bardzo Wam dziękuję! Bardzo dużo motywacji dają mi komentarze, które piszecie pod przepisami. Coraz częściej przesyłacie mi zdjęcia potraw, które robicie z moich przepisów, to również ogromna motywacja dla mnie. Bardzo dziękuję, że znajdujecie czas i zaglądacie do mnie, dziękuję za wszystkie zdjęcia, komentarze, spostrzeżenia i miłe słowa 🙂

Armine